Опубліковано: 18.06.2018
5 міфів про засмагу
Сонце може бути серйозним ворогом, якщо зустрітися з ним без належного захисту. Користуйся сонцезахисними засобами – подбай про здоров'я своєї шкіри.
На сьогодні Діана Гак допомогла вже близько 20 тисячам пацієнтів стати більш здоровими та красивими:
«Я вважаю, що професійні консультації повинні бути доступними абсолютно для кожної людини, незалежно від її віку та соціального становища».
«Я вважаю, що професійні консультації повинні бути доступними абсолютно для кожної людини, незалежно від її віку та соціального становища».
На що слід звертати увагу при виборі крему для основного догляду?
При виборі крему варто звертати увагу на декілька речей:
- Тип шкіри:
- Нормальна і суха шкіра потребують зволоження у весняно-літній період і живлення – в осінньо-зимовий.
- Комбінована шкіра вимагає добре очищення, а також матування та зволоження водночас, оскільки вона поєднує ознаки нормальної (або сухої) та жирної шкіри.
- Жирну шкіру потрібно ретельно очищувати, не порушуючи ліпідний бар'єр, щоб вона не стала знедоленою. Таку шкіру важливо не переживити, а у весняно-літній період – достатньо зволожувати.
- З віком будь-який тип шкіри потребує спеціального догляду, що підтримує пружність шкіри.
- Інгредієнти – активні речовини, завдяки яким очікується ефект (зволоження, відновлення, захист).
- Відсутність шкідливих домішок – відсутні у великій кількості фіксатори, консерванти, барвники, парфуми, парабени.
- Чи є перевагою наявність «SPF» у кремах?
SPF – це сонцезахисний фактор. Залежно від віку і типу крему – це зазвичай SPF 15-25. Не всі споживачі користуються щоденно сонцезахисним кремом. Це пов'язано з відсутністю обізнаності про шкоду ультрафіолету або відсутністю звички. Але наявність захисту SPF 15 у денному кремі – це дуже важливий фактор. Він сповільнює шкідливу дію сонячних променів на шкіру. - Чому шкірі потрібне зволоження?
Шкіра людини потребує щоденного зволоження для нормального обміну клітин в епідермісі та захисту від шкідливих чинників зовнішнього середовища (ультрафіолетове випромінювання, зміна температур та вологості повітря). При недостатньому зволоженні порушується водно-жирова мантія, втрачається власна волога та пошкоджуються судини шкіри. Особливо це стосується жителів мегаполісів та індустріальних центрів, які щоденно зазнають шкоду від токсичних, небезпечних чинників (бруд, випаровування бензину та ін.). - Наскільки актуальними є рослинні компоненти у догляді за шкірою?
Рослинні компоненти ефективніші за хімічні, оскільки створені природою, а не людиною. Ризик побічних реакцій на них мінімальний, наш організм адаптується до них краще. Щоденному впливу небезпечних хімічних речовин через забруднене повітря та продукти харчування насамперед піддається шкіра, тому краще використовувати якісну косметику з натуральними інгредієнтами. - Які рослинні компоненти використовуються у догляді за шкірою?
Листя та коріння рослин активно використовуються у фармацевтиці, а для косметичних засобів більш цінним є насіння, як джерело Омега-3 та Омега-6 жирних кислот, вітамінів, мінералів. Саме у насінні – квінтесенція корисних речовин.
- Чи є перевагою наявність «SPF» у кремах?
У чому перевага серії NutraEffects?
Серія NutraEffects має у своєму складі такі природні інгредієнти (екстракт насіння чіа, граната, стреліції, мильних горіхів), які забезпечують природне зволоження шкіри, утримуючи у ній вологу, регулюють обмінні процеси та захищають клітини від передчасної руйнації (надають антиоксидантний ефект). Також завдяки складу засоби серії не порушують кислотно-лужний баланс і водно-жировий захист.
Чим цінні екстракти насіння, що входять до складу засобів серії NutraEffects?
НАСІННЯ ЧІА – джерело основних вітамінів та мінералів, що необхідні для нормальних обмінних процесів, та антиоксидантних речовин (Омега-3, вітамін Е), які запобігають пошкодженню і старінню тканин організму. А за рахунок своєї дивовижної властивості утримувати вологу воно використовується для зволоження та навіть лікування сухої й атопічної шкіри.
Це не так. Усі ми дуже різні, у нас різний вік (дітям необхідний максимальний захист), різний колір шкіри (фототип), іноді ми приймаємо ліки, які підвищують чутливість до сонця (сечогінні, антибіотики, гормональні засоби тощо). А ще, вибираючи собі сонцезахисний засіб, не слід забувати, що і тип шкіри у всіх різний, і поведінка на пляжі. Для гравців у пляжний волейбол і любителів прогулянок уздовж узбережжя рекомендується спрей. Для жирної шкіри обличчя – емульсія або гель. Але й це ще не все. Відомо, що навіть в однієї людини на різних ділянках тіла шкіра неоднорідна: більш тонка та ніжна — на обличчі і більш щільна — на тілі... Крем для обличчя, засіб для тіла і заспокійливий засіб після сонячних ванн — ось ідеальний пляжний набір! Крім того, на перші 5 днів, поки в нас не почалося активне вироблення власних захисних механізмів, нам потрібен захист на рівень вищий, ніж у наступні дні відпочинку.
Перший раз крем слід нанести ще до виходу на сонце, тому слід мати його одразу. А головне, у курортній зоні магазини часто мають дуже обмежений вибір засобів, але при цьому пропонують їх за невиправдано високими цінами. Набагато простіше та вигідніше замовити все необхідне ще вдома. До того ж, удома ти завжди можеш отримати детальну консультацію свого Представника Avon.
У затінку ми отримуємо досить серйозну порцію відбитих від піску і води променів, які не менше, ніж пряме сонце, шкодять нашій шкірі. До того ж, поки ти знайдеш місце під тентом, ти можеш отримати 2-3 мінімально допустимі дози ультрафіолету. Навіть хмари не блокують промені, що спричиняють сонячні опіки.
Сонцезахисний крем не впливає на інтенсивність засмаги, він лише оберігає від шкідливого впливу UVA та UVB-променів, що провокують фотостаріння та опіки шкіри. При використанні професійних засобів шкіра після відпустки матиме рівний красивий бронзовий відтінок, буде доглянутою та непересушеною. А щоб підсилити засмагу без шкоди для шкіри, до нанесення сонцезахисного засобу можна використовувати підсилювач засмаги. Ці засоби сприяють більшому виробленню меланіну, який надає шкірі смаглявого відтінку. Зберегти засмагу надовго допоможе спеціальний засіб після засмаги, використовуй його навіть після повернення додому (2-3 тижні, як мінімум).
Це найчастіша і дуже шкідлива помилка! Через воду сонячні промені впливають на шкіру з ще більш агресивною силою, і ти ризикуєш отримати сильні опіки. Ось чому перед тим, як зануритися в море або басейн, так важливо нанести на шкіру сонцезахисну косметику. Після купання слід прийняти душ і знов нанести крем на суху шкіру.
ПОРАДА:
Для того щоб засіб краще вбирався і забезпечував максимально надійний захист, наносити його слід на чисту суху шкіру. Як правило, оновлювати косметику потрібно кожні 1-1,5 години. Бажано перебувати на сонці не більше 2,5 годин на день. Найбезпечніший час – до 10-ї години ранку та після 16-ої вечора.
Для того щоб засіб краще вбирався і забезпечував максимально надійний захист, наносити його слід на чисту суху шкіру. Як правило, оновлювати косметику потрібно кожні 1-1,5 години. Бажано перебувати на сонці не більше 2,5 годин на день. Найбезпечніший час – до 10-ї години ранку та після 16-ої вечора.
Рекомендовані продукти
NEW
Купити
NEW
Купити
NEW
Купити
NEW
Купити
NEW
Купити
NEW
Купити
NEW
Купити
NEW
Купити
NEW
Купити
NEW
Купити